Вертикалният Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Приятно място за общуване
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Поклон, момчета!

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Modor

Modor


Брой мнения : 246
Join date : 01.12.2010
Age : 41
Местожителство : София

Поклон, момчета! Empty
ПисанеЗаглавие: Поклон, момчета!   Поклон, момчета! EmptyПет Дек 17, 2010 8:23 am

Поклон, момчета! 219581 Автор: Христо Василев
Левски показа на всички как се играе за фланелката, за честта и самочувствието, шапки долу и пред Ясен

Поклон пред този Левски!

Поклон до земята!

Те заслугиха овациите, техните сърца са големи. Сините се показаха наистина като мъжкари (както каза Ясен), като истински ЛЕВСКАРИ!

Трудно се говори след такава победа. Измъчена, но сладка. С немалко късмет, но заслужена. Нали знаете все пак, че късметът е със силните...

Честно казано не очаквах сините футболисти да изиграят мача по този начин. По принцип Левски трудно играе в дефанзивен план, разчитайки най-вече, че ще вкара повече голове от съперника си. Преди малко обаче видяхме един друг отбор, сякаш коренно променен от онова 0-5 в Лисабон. Отбор, променен и ремонтиран от Ясен Петров, който проведе перфектно мача, с умна и дисциплинирана игра.

Видяхме един сплотен колектив, един обединен юмрук, който цапардоса здраво наперената португалска мутра. Гостите разчитаха, че на ходом ще си вземат мача...Е, сега могат да си вземат един сувенир от някой столичен магазин за спомен, тъй като кошничката им е празна.

Получихме нагледен урок как се играе за честта, за самочувствието, за феновете, за идеята и за харизмата! Това не се купува нито с нищо на планетата! Това или го имаш или не. Е, сините герои го имат и поднесоха на своите верни фенове най-сърдечния подарък преди Коледа.

Когато Левски пада - критикуваме, хулим и се ядосваме. Сега Левски бие и трябва да отдадем заслуженото, макар че тима остава последен в групата си....малшанс, не друго. При други обстоятелства столичани можеха и да продължат напред...

В тази равностойна група Левски не се даде на никой (изключвайки фиаското на "Жозе Алваладе") и можеше да вземе още точки. Но така било писано, пак е нещо. Който не е доволен, да погледне класирането в група L на турнира.

Хубавото е, че сините прибавиха и още точки за коефицента си, ще им трябва идното лято за атаката на групите на Шампионска лига (дай Боже). Изобщо хубави неща се случиха на Герена тази есен. Победи, велики победи. Никой не успя да триумфира на стадион "Георги Аспарухов", всички преклониха глава (и Лил щеше, просто извадиха късмет). Така и трябва, на Герена Левски е господар.

Сега предстои работа пред Ясен и Гонзо. Дано продължат да ни очароват, както ни очарова дебюта в Европа на Калин Щърков.

За финал пак ще го кажа, с риск да стана досаден - поклон пред Левски, шапки долу за Ясен Петров! Те си го заслужиха!
Върнете се в началото Go down
cesc fabregas

cesc fabregas


Брой мнения : 473
Join date : 01.12.2010
Age : 31
Местожителство : София

Поклон, момчета! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поклон, момчета!   Поклон, момчета! EmptyПет Дек 17, 2010 8:46 am

Отново добра работа на Ицето-без излишни високопарни приказки-просто си изказва приятнно мнението. Аз съм му фен Smile
Върнете се в началото Go down
Бижутера

Бижутера


Брой мнения : 884
Join date : 03.12.2010

Поклон, момчета! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поклон, момчета!   Поклон, момчета! EmptyПет Дек 17, 2010 11:32 am

Сега готвя един задълбочен и хладнокръвен анализ на полусезона, ще видим какво ще се получи...
Върнете се в началото Go down
kokic1986

kokic1986


Брой мнения : 126
Join date : 01.12.2010
Age : 37
Местожителство : Смолян

Поклон, момчета! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поклон, момчета!   Поклон, момчета! EmptyПет Дек 17, 2010 1:47 pm

Браво Ице , харесва ми написаното queen king От тазгодишното издание на ЛЕ най-много ми хареса това , че превърнахме "Герена" в непревземаема крепост , трябва на всички да е ясно , че който дойде да играе на нашшия терен ще му е много тежко и трябва да се съобразява с нас . Cool
Върнете се в началото Go down
niki87

niki87


Брой мнения : 265
Join date : 01.12.2010
Местожителство : Монтана

Поклон, момчета! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поклон, момчета!   Поклон, момчета! EmptyПет Дек 17, 2010 2:24 pm

kokic1986 написа:
Браво Ице , харесва ми написаното queen king От тазгодишното издание на ЛЕ най-много ми хареса това , че превърнахме "Герена" в непревземаема крепост , трябва на всички да е ясно , че който дойде да играе на нашшия терен ще му е много тежко и трябва да се съобразява с нас . Cool
Направо ми взе думите от устата Twisted Evil Иначе,Ицо го е написал много добре afro
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Поклон, момчета! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поклон, момчета!   Поклон, момчета! Empty

Върнете се в началото Go down
 
Поклон, момчета!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Вертикалният Форум :: Футбол :: Левски-
Идете на: