Вертикалният Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Приятно място за общуване
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Байерн Мюнхен-Знамето на германския клубен футбол

Go down 
+3
cesc fabregas
Бижутера
niki87
7 posters
Иди на страница : 1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
niki87

niki87


Брой мнения : 265
Join date : 01.12.2010
Местожителство : Монтана

Байерн Мюнхен-Знамето на германския клубен футбол Empty
ПисанеЗаглавие: Байерн Мюнхен-Знамето на германския клубен футбол   Байерн Мюнхен-Знамето на германския клубен футбол EmptyПон Дек 06, 2010 3:35 am

Байерн Мюнхен-Знамето на германския клубен футбол Bayern_Munchen

Основан: 27 февруари 1900г.
Президент: Ули Хьонес
Председател на Надзорния съвет: Карл-Хайнц Румениге
Изпълнителен директор: Кристиян Нерлингер
Старши-треньор: Луис ван Гаал
Стадион: "Алианц Арена"- 69 000 зр.



Успехи:

Шампион на Германия-Байерн Мюнхен-Знамето на германския клубен футбол 2732331yБайерн Мюнхен-Знамето на германския клубен футбол 2732331yБайерн Мюнхен-Знамето на германския клубен футбол 2732331yБайерн Мюнхен-Знамето на германския клубен футбол 2732331yБайерн Мюнхен-Знамето на германския клубен футбол 2732331yБайерн Мюнхен-Знамето на германския клубен футбол 2732331yБайерн Мюнхен-Знамето на германския клубен футбол 2732331yБайерн Мюнхен-Знамето на германския клубен футбол 2732331yБайерн Мюнхен-Знамето на германския клубен футбол 2732331yБайерн Мюнхен-Знамето на германския клубен футбол 2732331yБайерн Мюнхен-Знамето на германския клубен футбол 2732331yБайерн Мюнхен-Знамето на германския клубен футбол 2732331yБайерн Мюнхен-Знамето на германския клубен футбол 2732331yБайерн Мюнхен-Знамето на германския клубен футбол 2732331yБайерн Мюнхен-Знамето на германския клубен футбол 2732331yБайерн Мюнхен-Знамето на германския клубен футбол 2732331yБайерн Мюнхен-Знамето на германския клубен футбол 2732331yБайерн Мюнхен-Знамето на германския клубен футбол 2732331yБайерн Мюнхен-Знамето на германския клубен футбол 2732331yБайерн Мюнхен-Знамето на германския клубен футбол 2732331yБайерн Мюнхен-Знамето на германския клубен футбол 2732331yБайерн Мюнхен-Знамето на германския клубен футбол 2732331y


Купа на Германия-Байерн Мюнхен-Знамето на германския клубен футбол 2732337UБайерн Мюнхен-Знамето на германския клубен футбол 2732337UБайерн Мюнхен-Знамето на германския клубен футбол 2732337UБайерн Мюнхен-Знамето на германския клубен футбол 2732337UБайерн Мюнхен-Знамето на германския клубен футбол 2732337UБайерн Мюнхен-Знамето на германския клубен футбол 2732337UБайерн Мюнхен-Знамето на германския клубен футбол 2732337UБайерн Мюнхен-Знамето на германския клубен футбол 2732337UБайерн Мюнхен-Знамето на германския клубен футбол 2732337UБайерн Мюнхен-Знамето на германския клубен футбол 2732337UБайерн Мюнхен-Знамето на германския клубен футбол 2732337UБайерн Мюнхен-Знамето на германския клубен футбол 2732337UБайерн Мюнхен-Знамето на германския клубен футбол 2732337UБайерн Мюнхен-Знамето на германския клубен футбол 2732337UБайерн Мюнхен-Знамето на германския клубен футбол 2732337U

Европейски шампион-Байерн Мюнхен-Знамето на германския клубен футбол 2732342WБайерн Мюнхен-Знамето на германския клубен футбол 2732342WБайерн Мюнхен-Знамето на германския клубен футбол 2732342WБайерн Мюнхен-Знамето на германския клубен футбол 2732342W

Купа на УЕФА-Байерн Мюнхен-Знамето на германския клубен футбол 2732345g

Купа на носителите на национални купи-Байерн Мюнхен-Знамето на германския клубен футбол 2732346c

Междуконтинентална купа-Байерн Мюнхен-Знамето на германския клубен футбол 2732349rБайерн Мюнхен-Знамето на германския клубен футбол 2732349r


Последната промяна е направена от niki87 на Вто Дек 07, 2010 3:49 am; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
Бижутера

Бижутера


Брой мнения : 884
Join date : 03.12.2010

Байерн Мюнхен-Знамето на германския клубен футбол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Байерн Мюнхен-Знамето на германския клубен футбол   Байерн Мюнхен-Знамето на германския клубен футбол EmptyПон Дек 06, 2010 3:53 am

Хубава тема за велик отбор, поздравления cyclops
Върнете се в началото Go down
cesc fabregas

cesc fabregas


Брой мнения : 473
Join date : 01.12.2010
Age : 31
Местожителство : София

Байерн Мюнхен-Знамето на германския клубен футбол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Байерн Мюнхен-Знамето на германския клубен футбол   Байерн Мюнхен-Знамето на германския клубен футбол EmptyПон Дек 06, 2010 4:01 am

Бижутера написа:
Хубава тема за велик отбор, поздравления cyclops
Ти няма ли да направиш някоя за Хофето или за ФК Горна Баня? alien cat

Върнете се в началото Go down
unist_gp

unist_gp


Брой мнения : 570
Join date : 02.12.2010
Age : 45

Байерн Мюнхен-Знамето на германския клубен футбол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Байерн Мюнхен-Знамето на германския клубен футбол   Байерн Мюнхен-Знамето на германския клубен футбол EmptyПон Дек 06, 2010 5:30 am

ФЦ Байерн този сезон ще се бори за местата за ЛЕ (4/5то)
Франк Рибери обеща на Шпортбилд да работи един ден като журналист, ако Байерн не стане шампион.
Вчера пък спортният директор Кр.Нерлингер заяви в обзорното предаване Допелпас (на нем. Двоен пас) по Шпорт1, че ФЦБ със сигурност ще спечели второто място в Бундеслигата.
Върнете се в началото Go down
niki87

niki87


Брой мнения : 265
Join date : 01.12.2010
Местожителство : Монтана

Байерн Мюнхен-Знамето на германския клубен футбол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Байерн Мюнхен-Знамето на германския клубен футбол   Байерн Мюнхен-Знамето на германския клубен футбол EmptyЧет Дек 09, 2010 2:54 am

Не лош мач направихме срещу Базел.Важното е,че Рибери се отпуши след контузията и започва да играе все по-добре.В пълния си състав след паузата отборът ще показва много по-силна игра.Сега трябват още две победи в Бундеслигата и такав за купата.Мисля,че ще ги постигнем Twisted Evil
Върнете се в началото Go down
cesc fabregas

cesc fabregas


Брой мнения : 473
Join date : 01.12.2010
Age : 31
Местожителство : София

Байерн Мюнхен-Знамето на германския клубен футбол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Байерн Мюнхен-Знамето на германския клубен футбол   Байерн Мюнхен-Знамето на германския клубен футбол EmptyЧет Дек 09, 2010 3:00 am

niki87 написа:
Не лош мач направихме срещу Базел.Важното е,че Рибери се отпуши след контузията и започва да играе все по-добре.В пълния си състав след паузата отборът ще показва много по-силна игра.Сега трябват още две победи в Бундеслигата и такав за купата.Мисля,че ще ги постигнем Twisted Evil
Искам да се паднем с вас за ШЛ и да ви разпорим. Ни мюлер, ни мухъл ще ви спаси, ни BADщрудел!
Върнете се в началото Go down
niki87

niki87


Брой мнения : 265
Join date : 01.12.2010
Местожителство : Монтана

Байерн Мюнхен-Знамето на германския клубен футбол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Байерн Мюнхен-Знамето на германския клубен футбол   Байерн Мюнхен-Знамето на германския клубен футбол EmptyЧет Дек 09, 2010 4:57 am

cesc fabregas написа:
niki87 написа:
Не лош мач направихме срещу Базел.Важното е,че Рибери се отпуши след контузията и започва да играе все по-добре.В пълния си състав след паузата отборът ще показва много по-силна игра.Сега трябват още две победи в Бундеслигата и такав за купата.Мисля,че ще ги постигнем Twisted Evil
Искам да се паднем с вас за ШЛ и да ви разпорим. Ни мюлер, ни мухъл ще ви спаси, ни BADщрудел!
Въпросните може и да не ни спасят,ама Робен и Рибери кво ще правят с циганетата ви отзад...Жална ви майка Razz
Върнете се в началото Go down
unist_gp

unist_gp


Брой мнения : 570
Join date : 02.12.2010
Age : 45

Байерн Мюнхен-Знамето на германския клубен футбол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Байерн Мюнхен-Знамето на германския клубен футбол   Байерн Мюнхен-Знамето на германския клубен футбол EmptyСъб Дек 11, 2010 7:28 am

Дебелак нахрачи злобно "отвратягата" Ван Гаал


Холандецът се мисли за Господ, а никога няма да настигне Ули Хьонес, кастри го Райнер Калмунд


Бившият мениджър на Байер Л Райнер Калмунд нападна жестоко треньора на Байерн Луис ван Гаал. Култовият 150-килограмов бивш шеф с 28-годишен стаж при Аспирините се изяви в дискусионно студио "Шпорт Арена". Платената (!!!) публика в залата посрещна изказванията му с бурни аплодименти.
"През лятото Ван Гаал се изявяваше като човека оркестър в Байерн и се носеше все едно е Господ - подхвана го Кали. - Този холандец е отвратителен! Мислеше се за велик, а направи голяма грешка, че не купи нови играчи. Той е наистина голям треньор. Има "топки", когато трябва да се налагат младоци. Но трябва да си признае, че сбърка с предложението си за продажба на Швайнщайгер. Не трябва да се бърка в сделките на клуба."
След коментарите на Кали от "Билд" го потърсиха, за да потвърдят версията му. "Изобщо не съм се объркал - потвърди Калмунд. - Ван Гаал отвращава всички и навсякъде.
Президентът Ули Хьонес съвсем правилно му скочи. Беше пълно безсрамие Ван Гаал да съветва Ули да прочете някоя книга. Холандецът няма как да надмине неговите успехи като играч. А като мениджър Ули постави съвсем нови мащаби. Той би трябвало да каже на Ван Гаал: "Прочети моята книга!"

Байерн Мюнхен-Знамето на германския клубен футбол Seminar_calmund
Върнете се в началото Go down
wolf

wolf


Брой мнения : 218
Join date : 26.11.2010
Местожителство : Варна

Байерн Мюнхен-Знамето на германския клубен футбол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Байерн Мюнхен-Знамето на германския клубен футбол   Байерн Мюнхен-Знамето на германския клубен футбол EmptyСъб Дек 11, 2010 8:22 am

Селекционерът на швейцарския национален отбор Отмар Хитцфелд заяви, че е убеден в силата на бившия си тим Байерн (Мюнхен) и все още смята, че баварците могат да станат шампиони на Германия. След 15 кръга мюнхенският гранд изостава вече на 17 точки от лидера Борусия (Дортмунд), който продължава все по-уверено да върви към титлата. Въпреки това според опитния специалист момчетата на Луис ван Гаал са доказали, че са сред най-добрите отбори в света и няма да е изненада, ако отново се изкачат на първото място.

"Убеден съм в способностите на Байерн и мисля, че те все още имат отлични шансове за титлата. Смятам, че докато има теоритична възможност, те ще могат да се справят. На тимът му липсва още малко увереност и сигурност в защита, за да може да наложи пълна доминация в Бундеслигата. Наистина е добре, че продължават да разчитат на същия треньор. На този етап не мисля, че трябва да се възлагат големи надежди на завръщането на Ариен Робен, тъй като след такава тежка контузия, той ще се нуждае от доста игрови минути, за да върне формата си", коментира Хитцфелд.

Някой хора май забравиха кой отбор ги направи известни треньори...
Върнете се в началото Go down
niki87

niki87


Брой мнения : 265
Join date : 01.12.2010
Местожителство : Монтана

Байерн Мюнхен-Знамето на германския клубен футбол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Байерн Мюнхен-Знамето на германския клубен футбол   Байерн Мюнхен-Знамето на германския клубен футбол EmptyСря Дек 15, 2010 4:00 am

Tомас Мюлер със "Златната обувка" за голмайстор на Световното първенство през 2010г.
Байерн Мюнхен-Знамето на германския клубен футбол 2758881o
Върнете се в началото Go down
niki87

niki87


Брой мнения : 265
Join date : 01.12.2010
Местожителство : Монтана

Байерн Мюнхен-Знамето на германския клубен футбол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Байерн Мюнхен-Знамето на германския клубен футбол   Байерн Мюнхен-Знамето на германския клубен футбол EmptyПет Дек 17, 2010 5:28 am

Интер Милано е съперникът на Байерн Мюнхен на 1/8 финала за ШЛ.
Дано ги елиминираме Twisted Evil
Върнете се в началото Go down
unist_gp

unist_gp


Брой мнения : 570
Join date : 02.12.2010
Age : 45

Байерн Мюнхен-Знамето на германския клубен футбол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Байерн Мюнхен-Знамето на германския клубен футбол   Байерн Мюнхен-Знамето на германския клубен футбол EmptyЧет Дек 23, 2010 5:59 pm

Върнете се в началото Go down
niki87

niki87


Брой мнения : 265
Join date : 01.12.2010
Местожителство : Монтана

Байерн Мюнхен-Знамето на германския клубен футбол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Байерн Мюнхен-Знамето на германския клубен футбол   Байерн Мюнхен-Знамето на германския клубен футбол EmptyСъб Яну 01, 2011 2:16 pm

Луйс Густаво от Хофенхайм ще бъде играч на Байерн Мюнхен.
Дано се представи добре,малко съм резервиран,ама дано ме опровергае albino
Върнете се в началото Go down
Бижутера

Бижутера


Брой мнения : 884
Join date : 03.12.2010

Байерн Мюнхен-Знамето на германския клубен футбол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Байерн Мюнхен-Знамето на германския клубен футбол   Байерн Мюнхен-Знамето на германския клубен футбол EmptyСъб Яну 01, 2011 2:45 pm

niki87 написа:
Луйс Густаво от Хофенхайм ще бъде играч на Байерн Мюнхен.
Дано се представи добре,малко съм резервиран,ама дано ме опровергае albino

честито, на мен ми беше любимец Smile
Върнете се в началото Go down
niki87

niki87


Брой мнения : 265
Join date : 01.12.2010
Местожителство : Монтана

Байерн Мюнхен-Знамето на германския клубен футбол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Байерн Мюнхен-Знамето на германския клубен футбол   Байерн Мюнхен-Знамето на германския клубен футбол EmptyНед Яну 02, 2011 12:24 pm

Бижутера написа:
niki87 написа:
Луйс Густаво от Хофенхайм ще бъде играч на Байерн Мюнхен.
Дано се представи добре,малко съм резервиран,ама дано ме опровергае albino

честито, на мен ми беше любимец Smile
Вече ще имаш люим футболист от Байерн Мюнхен Razz
Върнете се в началото Go down
Бижутера

Бижутера


Брой мнения : 884
Join date : 03.12.2010

Байерн Мюнхен-Знамето на германския клубен футбол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Байерн Мюнхен-Знамето на германския клубен футбол   Байерн Мюнхен-Знамето на германския клубен футбол EmptyНед Яну 02, 2011 12:40 pm

да, давид алаба bounce rabbit
Върнете се в началото Go down
unist_gp

unist_gp


Брой мнения : 570
Join date : 02.12.2010
Age : 45

Байерн Мюнхен-Знамето на германския клубен футбол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Байерн Мюнхен-Знамето на германския клубен футбол   Байерн Мюнхен-Знамето на германския клубен футбол EmptyНед Яну 02, 2011 1:57 pm

niki87 написа:
Бижутера написа:
niki87 написа:
Луйс Густаво от Хофенхайм ще бъде играч на Байерн Мюнхен.
Дано се представи добре,малко съм резервиран,ама дано ме опровергае albino

честито, на мен ми беше любимец Smile
Вече ще имаш люим футболист от Байерн Мюнхен Razz

Той има бе Ники, съдията Laughing
Върнете се в началото Go down
Бижутера

Бижутера


Брой мнения : 884
Join date : 03.12.2010

Байерн Мюнхен-Знамето на германския клубен футбол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Байерн Мюнхен-Знамето на германския клубен футбол   Байерн Мюнхен-Знамето на германския клубен футбол EmptyНед Яну 02, 2011 2:49 pm

Тоя момък познавате ли го? alien

Байерн Мюнхен-Знамето на германския клубен футбол Rafati_622
Върнете се в началото Go down
cesc fabregas

cesc fabregas


Брой мнения : 473
Join date : 01.12.2010
Age : 31
Местожителство : София

Байерн Мюнхен-Знамето на германския клубен футбол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Байерн Мюнхен-Знамето на германския клубен футбол   Байерн Мюнхен-Знамето на германския клубен футбол EmptyНед Яну 02, 2011 3:35 pm

Бижутера написа:
Тоя момък познавате ли го? alien

Байерн Мюнхен-Знамето на германския клубен футбол Rafati_622
това бай ти Бабак ли е? I love you Laughing
Върнете се в началото Go down
unist_gp

unist_gp


Брой мнения : 570
Join date : 02.12.2010
Age : 45

Байерн Мюнхен-Знамето на германския клубен футбол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Байерн Мюнхен-Знамето на германския клубен футбол   Байерн Мюнхен-Знамето на германския клубен футбол EmptyНед Яну 02, 2011 3:36 pm


Бабак Пехливан Рафати Laughing
Върнете се в началото Go down
Бижутера

Бижутера


Брой мнения : 884
Join date : 03.12.2010

Байерн Мюнхен-Знамето на германския клубен футбол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Байерн Мюнхен-Знамето на германския клубен футбол   Байерн Мюнхен-Знамето на германския клубен футбол EmptyНед Яну 02, 2011 3:38 pm

Един път бях чел някъде, че фенове на херта го били набарали да си пазарува тениска на Байерн от техния феншоп в мюнхен cyclops
Върнете се в началото Go down
cesc fabregas

cesc fabregas


Брой мнения : 473
Join date : 01.12.2010
Age : 31
Местожителство : София

Байерн Мюнхен-Знамето на германския клубен футбол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Байерн Мюнхен-Знамето на германския клубен футбол   Байерн Мюнхен-Знамето на германския клубен футбол EmptyНед Яну 02, 2011 3:39 pm

Бижутера написа:
Един път бях чел някъде, че фенове на херта го били набарали да си пазарува тениска на Байерн от техния феншоп в мюнхен cyclops
Е че кво лошо има, Пастата като си ходи из Перник с анцуг на ЦСКА, нямакой казва ли му нещо? cyclops alien
Върнете се в началото Go down
unist_gp

unist_gp


Брой мнения : 570
Join date : 02.12.2010
Age : 45

Байерн Мюнхен-Знамето на германския клубен футбол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Байерн Мюнхен-Знамето на германския клубен футбол   Байерн Мюнхен-Знамето на германския клубен футбол EmptyНед Яну 02, 2011 3:39 pm

Бижутера написа:
Един път бях чел някъде, че фенове на херта го били набарали да си пазарува тениска на Байерн от техния феншоп в мюнхен cyclops

sigurno q kupil za podarak na nqkoi
na nego FCB mu podarqva ekipa slujebno Smile
Върнете се в началото Go down
cesc fabregas

cesc fabregas


Брой мнения : 473
Join date : 01.12.2010
Age : 31
Местожителство : София

Байерн Мюнхен-Знамето на германския клубен футбол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Байерн Мюнхен-Знамето на германския клубен футбол   Байерн Мюнхен-Знамето на германския клубен футбол EmptyНед Яну 02, 2011 3:41 pm

unist_gp написа:
Бижутера написа:
Един път бях чел някъде, че фенове на херта го били набарали да си пазарува тениска на Байерн от техния феншоп в мюнхен cyclops

sigurno q kupil za podarak na nqkoi
na nego FCB mu podarqva ekipa slujebno Smile
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Може да е раздал всички тениски на феновете си clown
Върнете се в началото Go down
Бижутера

Бижутера


Брой мнения : 884
Join date : 03.12.2010

Байерн Мюнхен-Знамето на германския клубен футбол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Байерн Мюнхен-Знамето на германския клубен футбол   Байерн Мюнхен-Знамето на германския клубен футбол EmptyПон Яну 03, 2011 1:25 am

unist_gp написа:
Бижутера написа:
Един път бях чел някъде, че фенове на херта го били набарали да си пазарува тениска на Байерн от техния феншоп в мюнхен cyclops

sigurno q kupil za podarak na nqkoi
na nego FCB mu podarqva ekipa slujebno Smile

ахахахаха, това беше добро geek
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Байерн Мюнхен-Знамето на германския клубен футбол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Байерн Мюнхен-Знамето на германския клубен футбол   Байерн Мюнхен-Знамето на германския клубен футбол Empty

Върнете се в началото Go down
 
Байерн Мюнхен-Знамето на германския клубен футбол
Върнете се в началото 
Страница 1 от 3Иди на страница : 1, 2, 3  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Вертикалният Форум :: Футбол :: Германски Футбол-
Идете на: